ZNF TURİZM

444 62 15

BUDVA 6 Ülke 6 Şehir Lüks Otobüs ile 5 Gece 6 Gün

Lüks Otobüs ile 3* Bip Hotel vb.

  • YUNANİSTAN - ARNAVUTLUK - KARADAĞ - KOSOVA - MAKEDONYA - BULGARİSTAN Selanik - Kastoria - Tiran - Budva (3 gece) - Prizren - Üsküp 28 Ekim 2020 Hareket TURLAR DAHİL ! Selanik, Kastoria, Tiran, Budva, Porto Montenegro, Kotor, Prizren, Üsküp gezileri Dahildir !
   • Turun adı
   • Süre
   • Ulaşım
   • 2 kişilik odada kişi başı
   • Tek kişilik oda
   • Çocuk 0-2 Yaş
   • Çocuk 3-12 Yaş
   • BUDVA TURLARI
   • 6 gün 5 gece
   • 3.Lüks Otobüs ile 5 Gece 6 Gün
   • 99
   • 174
   • 0
   • 99

Program

 • 2
  1

  İSTANBUL - SELANİK

  Siz değerli misafirlerimizle Çarşamba akşamı saat 18.00da Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önünde, 18.30da Mecidiyeköy Trump Towers önünde ve 19.00da İncirli Ömür Plaza önünde buluşma. Ulaşımımızı sağlayacak özel otobüsümüze yerleşmemizin ardından Selanike hareket. Daha sonra bizlere heyecanlı bir tatilin başladığını hatırlatan İpsala sınır kapısına varıyoruz. Burada pasaport ve gümrük kontrol işlemlerimizi tamamladıktan sonra bizlere çok benzeyen insanları, şarkıları ve mutfakları ile bize çok yakın olan komşu ülke Yunanistan a giriş yapıyoruz. Gece otobüs yolculuğu.

 • 2
  2

  SELANİK - KASTORIA - TİRAN - BUDVA

  Sabah erken saatlerde Kavala Kurabiyecisinde serbest kahvaltı için mola veriyoruz. Kavalanın meşhur kurabiyelerini temin edebileceğiniz mekanda Türk Kahvaltısı alabilirsiniz ya da yine meşhur Tavuk çorbasını deneyebilirsiniz. Daha sonra Selanike doğru yola devam ediyoruz. Selanike varış sonrası, önce Yunanistanın en büyük kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesini görüyoruz. Daha sonra Ulu önder Atatürkün evini, saat itibarı ile erken varılacağı için dışarıdan görüyoruz. Panoramik Selanik şehir turunda görülecek yerler arasında ise Kordon, Beyaz Kule ile Osmanlı ve Bizans eserleri bulunmaktadır. Selanik gezimiz sonrası Arnavutlukun Tiran şehrine doğru yola devam ediyoruz. Yol üzerinde Yunanistanın şirin kenti Kastoriada serbest öğle yemeği için mola veriyoruz. Kastoria, Yunanistanın kürk ticaretine yön veren ve adını şehrin içinde bulunan güzel gölden alan bir şehirdir. Yola devam ederek akşam saatlerinde Arnavutlukun başkenti Tirana varıyoruz. Varış sonrası akşam yürüyerek yapılacak Tiran şehir turumuzda İskender Bey Meydanı, İskender Bey Heykeli, Ulusal Tarih Müzesi, Kültür Sarayı, Ethem Bey Camii ve Saat Kulesini görüyoruz. Tiranda Taiwan Centerda serbest akşam yemeğinizi aldıktan sonra Tirandan ayrılıp, dünyanın en genç devletlerinden biri olan Karadağın cennet tatil beldesi, eğlence şehri Budvaya hareket ediyoruz. Muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanların en ünlü tatil merkezlerinden olan Budva ya varışımız sonrası otelinize yerleşme ve geceleme otelinizde.

 • 2
  3

  BUDVA - PORTO MONTENEGRO - KOTOR

  Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında yürüyerek yapacağımız Budva şehir turunde Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi göreceğiz. Verilecek serbest zaman sonrası öğleden sonraki turumuzda ise önce Tivata hareket edecek ve ünlü Porto Montenegro limanını göreceğiz. Daha sonra önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan, Unesco Dünya Mirası listesindeki tablo kent Kotora gidiyoruz. Kotorda Stari Gradı (Eski Kale Şehir) göreceğiz. Kişisel gezi ve alışverişleriniz için verilecek serbest zamanın ardından akşama doğru Budva ya dönüş. Geceleme otelinizde.

 • 2
  4

  BUDVA (DUBROVNİK - MOSTAR)

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest gün, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile otelden erken çıkış ile ve paket kahvaltı alarak ekstra tam gün Dubrovnik ve Mostar Turu. (100 Euro) Önce turumuzda göreceğiniz 7. ülke olacak olan Bosna-Hersekde, Hersek bölgesinin başkenti olan tarihi Mostar şehrine gidiyoruz. Mostarda yürüyerek yapacağımız turumuzda ünlü Mostar Köprüsünü ve Koski Mehmet Paşa Camiini görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1566 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyetinin de katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Mostarda kişisel aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından
  Hırvatistana hareket ediyoruz. Gezide göreceğiniz 8.ülke olacak Hırvatistanın Adriyatik sahilinde bulunan, Orta Çağdan kalma tarihi eserleri ile Unesco Dünya Mirası listesindeki ünlü şehri Dubrovnik ziyaret edilecektir. Akşama doğru varışın ardından yürüyerek ışıklar altında Dubrovnik şehir turu. Turumuz esnasında ihtişamlı mimarileri ile Dominican ve Franciscan Manastırları, Avrupanın en eski eczanesi, tarihi liman, surlarla çevrili mermer kaplı caddeleri, merdivenleri, birer sanat eseri olan çeşme ve Rector Sarayı ile Dubrovnik Katedrali görülecek yerler arasındadır. Yürüyüş turumuz sonrası kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından Budva ya dönüş. Geceleme otelinizde.

 • 2
  5

  BUDVA - PRİZREN - ÜSKÜP - İSTANBUL

  Sabah erkenden odalarımızı boşaltıyoruz ve yola çıkıyoruz. Çıkış saatimiz erken olduğundan kahvaltıyı paket olarak alabiliriz. Yol üzerinde, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir multimilyardere satılması ile günümüzde yenileme çalışmaları ile turizme lüks otel ve restoranlar olarak kazandırılan muhteşem St. Stefan adasını panoramik olarak tepeden görebileceğiniz ve fotoğraf çekebileceğiniz kısa bir mola veriyoruz. Ve tekrar Arnavutluk üzerinden geçerek Kosovanın Prizren şehrine doğru hareket ediyoruz. Kosovanın bu güzel şehrinde göreceğimiz yerler arasında Sinan Paşa Camisi, Şadırvan Meydanı ve Prizren Köprüsü bulunmaktadır. Daha sonra Makedonyanın başkenti Üsküpe hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Üsküpe varış ve yürüyerek ışıklar altında Üsküp şehir turu. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlının doğum yeri olan Üsküpte göreceğimiz yerler arasında Yahya Paşa Camii, Saat Kulesi, Türk Çarşısı, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı ve ünlü Taş Köprü bulunmaktadır. Göreceğimiz bir diğer yapı olan ve eski Türk Çarşısı içinde yer alan ve 1550 tarihli Kurşunlu Han günümüzde Güzel Sanatlar Akademisi olarak kullanılıyor. Osmanlı döneminde 17 Han binası inşa edilmiş olan Üsküpte günümüzde 3 han binası kalmıştır. Turumuz nehrin diğer yakasında bulunan Makedonya Meydanına doğru devam ediyor ve meydandaki dev heykelleri görüyoruz. Üsküp turumuz sonrası Bulgaristan üzerinden İstanbula hareket. Pazartesi günü öğle saatlerinde İstanbul da sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz. Başka bir gezimizde görüşmek üzere.


FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER:

- Lüks otobüs ile İstanbul-Budva arası gidiş dönüş otobüs yolculuğu,
- 3 gece otelde kahvaltılar dahil konaklama,
- Yürüyerek yapılacak olan Tiran, Budva, Kotor, Porto Montenegro, Prizren ve Üsküp şehir turları,
- Selanik panoramik şehir turu,
- Tecrübeli rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
- Otobüste sadece ilk gün ve son gün su ikramı yapılabilmektedir.

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:

- Tüm müze, ören yeri, cami, katedral vb. giriş ücretleri,
- Schengen Vize ücreti ve servis bedeli (130 Euro ) Çok girişli Schengen vizesi gerekmektedir..!
(Yeşil pasaportlu misafirlerimize vize gerekmemektedir)
- Yurtdışı çıkış vergisi, 50 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir)
- Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro) ( 65 yaş ve üstü misafirlerimiz için 20 Euro)
- Tüm kişisel harcamalar,
- Programda dahil olduğu belirtilmeyen gezi ve turlar,
- Öğle ve akşam yemekleri,
- Rehber ve Şoför bahşişleri. (10 Euro)

NOTLAR

Oteller:
3* Bip Hotel vb.

Yorumlar

8.5 Superb Based on 4 reviews
5 stars
4 stars
3 stars
2 stars
1 stars

Admin – April 03, 2016:

Sed eget turpis a pede tempor malesuada. Vivamus quis mi at leo pulvinar hendrerit. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis

Ahsan – April 01, 2016:

Sed eget turpis a pede tempor malesuada. Vivamus quis mi at leo pulvinar hendrerit. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis

Sara – March 31, 2016:

Sed eget turpis a pede tempor malesuada. Vivamus quis mi at leo pulvinar hendrerit. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis


Yorum yap

Üye Girişi